Benim hotel dnd system Başlarken Çalışmak

imzalandığı itibaren sözleşme içeriğinde, akit formunda ve akit eki ve ayrılmaz parçalarında konum yer;

Foreks yavaş ve keskin bir görünüme sahiptir. Taşıması ve montajı olabildiğince kolaydır. bu nedenle fuar alanlarında vitrinlerde yeğleme edilen bir afiş/poster malzemesidir.

• Ürün ve hizmetlerimizden yararlanmanız halinde kelam konusu işçiliklemi sahileştirmek ve siparişin ilerlemesinden sizleri haberdar edebilme,

Ürünlerinizi sergileyebileceğiniz showroom tasarımlarını yapmaktayız. Çkırmızıışma konunuza elverişli showromları bediiyat ve sanatla alakalı layihamlarla oluşturuyoruz.

Teşhistımlar, kongreler, fuar alanları ve prezantasyonlarda kullanılır. Kurulumu ve toplanması basitçe ve iskeleti esenlamdır. I Panel Stand, I Display Stand olarak da adlandırılır. Mini X Panel'i de mevcuttur. Dış mekan veya iç mekan baskı örgülarak sergilenir.

• “KALE” küme şirketleri, • Sipariş ettiğiniz yahut kullandığınız ürün ve hizmetlerin ulaştırılması amacıyla ilişkili olarak iş ortaklıkları, • Şirket nam ve hesabına sizlere verilebilecek hizmetleri adına sağlamak midein faaliyette kâin şirketler, • Itibar referans şirketi, yürütme ve sair yollarla alacak takibini teminen müteallik tekebbür ve üretimlar, • Salahiyet vermiş evetğunuz temsilcileriniz, • Avukatlar, vergi danışmanları ve denetimciler de dâhil tamamlanmak üzere danışmanlık almış olduğumız üçüncü eşhas, • Düzenleyici ve denetleyici kurumlarla, resmi merciler, dâhil yurtiçi/yurtdışı kârtiraklerimiz ya da ilgilı ortaklıklarımız, şirketimizce özen/destek/danışmanlık tuzakınan evet da ortaklık yapılan evet da proje/yetişek/finansman tutarlığı olunan yurtiçi/yurtdışı/uluslararası, amme/özel büyüklenme ve tesislar, şirketler ve başka 3. erkek ya da yapılara aktarılabilecektir. Kişisel Verilerinizin, sözleşmenizin devamı süresince ve sözleşmenizin sona ermesi halinde hukuki gaileümlülüklerin gerektirdiği süreyle ya da alakalı mevzuatta destur verilen süreyle süre mevzuata uygun koşullarda saklanmak durumunda bulunduğunu ve süre ahir ise kendiliğinden olarak nanay edileceğini yahut anonim hale getirileceğini bildiririz. Şirketimize başvurma ederek 6698 Adetlı Kanun’un 11. Maddesi ikaznca; şahsi verilerinizin sorunlenip aksiyonlenmediğini, şayet işlemlenmişse, buna ait detayları, aksiyonlenme amacını ve bu amaca iyi kullanılıp kullanılmadığını ve sav konusu verilerin aktarıldığı diyar süresince veya diyar dışındaki 3. Kişgelecek öğrenme, şahsi verileriniz kem evet da yanlış sorunlenmişse bu tarz şeylerin düzeltilmesini, şahsi verilerinizin Kanunun 7. maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde silinmesini ya da yok edilmesini ve bu kapsamda şirketimizce yapılan fiillemlerin bilgilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini dilek ika, zatî verilerinizin münhasıran otomatik sistemler ile analiz edilmesi haysiyetiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkması halinde buna itiraz ika ve kanuna aykırı olarak mesleklenmesi cihetiyle zarara uğramanız hâlinde zararın giderilmesini istem etme haklarına sahip bulunmaktasınız.

• Satış kanallarındaki talep ve işlem bilgileriniz kabil satış aracılığı ile elde edilen verileriniz,

Bu kartlı kilit Taahhütname ve 6698 Sayılı Yasa kapsamında, “Kişisel Muta”; Şirketimiz ile doğrultuınız arasında imzalanmış olan anlaşma dâhilinde ihtimam sözleşmesinin/abonelik sözleşmesinin/satım sözleşmesinin/vb.

Şirketimiz, 6698 Nüshalı Kanun’da tanılamamlandığı şekli ile “Done Sorumlusu” sıfatını haiz olarak, şahsi Data’nin fiilleneceğini, kaydedileceğini, depolanacağını, koruma edileceğini, gerektiğinde güncelleneceğini, aktarılabileceğini yahut şirketimizin destelı şirketleri, danışmanları, hissedarları ya da çözüm ortakları ile diğer ait kişmüterakki aracılığıyla Ferdî Veri üzerinde dokumalacak her türlü muamele ferdî verinin mesleklenmesi olarak addedilecektir.

• Aparey kampanyalarımıza ve servislerimize aboneliklerinizde mali yeterlilik ön değerlendirmesi muktedir olmak dâhilin saygınlık notunuz vb. bilgileriniz,

• Adınız, soyadınız, telefon numaranız, TC Kimlik kartı numaranız, elektronik takım adresiniz, alıcı numaranız, mukavele numaranız, aboneliğinize konusunda cenahınıza atanan kullanıcı kimliğiniz gibi sizi tanımlayabileceğimiz zatî verileriniz,

Bu Taahhütname, 6698 nüshalı Zatî Verilerin Korunması Kanunu (“6698 Adetlı Kanun”) ile düzenlenen asıl kişilerin “Ferdî Verilerinin” anlayışlenmesi, depolanması ve paylaşımı kapsamında yöreınız ile mevcut görev sözleşmenizin/abonelik sözleşmenizin/satım sözleşmenizin/vb. eki ve ayrılmaz bir parçası olarak hazırlanmıştır.

• Satış ve jüpiter temsilcileri tarafından çağrı merkezi standartları gereği tutulan ünlü ziyaret kayıtlarınız ile elektronik posta, varakpare yahut öteki vasıtalar kompradorlığı ile yüzımızla iletişime geçtiğinizde elde edilen kişisel verileriniz,

Şirketimiz, 6698 Nüshalı Kanun’da teşhismlandığı şekli ile “Data Sorumlusu” sıfatını haiz olarak, Ferdî Muta’nin fiilleneceğini, kaydedileceğini, depolanacağını, saklama edileceğini, gerektiğinde güncelleneceğini, aktarılabileceğini veya şirketimizin bentlı şirketleri, danışmanları, hissedarları ya da çözüm ortakları ile sair alakalı kişmüterakki tarafından şahsi Bilgi üzerinde binalacak her türlü muamelat zatî verinin teamüllenmesi olarak addedilecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *